Kontakt

Här hittar du kontaktuppgifter till processledaren och respektive kommuns kontaktperson. 

STUA - utvecklar besöksnäringen, Pernilla Nordström, Processledare, 0155-22 27 73, pernilla@stua.s

Destination Eskilstuna AB, Maria Ringström, 0721-88 90 29, maria@eskilstuna.nu

Gnesta kommun, Kajsa Kromnér,  0158-27 53 49, kajsa.kromner@gnesta.se

Flens kommun, Pernilla Hagström, 0157-43 09 98, pernilla.hagstrom@flen.se

KFV Marknadsföring AB, Victoria Freberg, 0150-44 41 41, victoria.freberg@kfvmarknadsforing.se

Strängnäs kommun: Frågor skickas tillsvidare till processledaren.

Nyköpings kommun, Erik Lindhe, 0155-24 81 82, erik.lindhe@nykoping.se

Oxelösunds kommun, Johanna Åkerman, 0155-383 50, johanna.akerman@oxelosund.se

Trosa Turistcenter (Trosa Kommun), Malin Karlsson,  0156-522 22, malin@trosa.com

Vingåkers kommun, Johan Tranquist, 0151-191 89Johan.Tranquist@vingaker.se