Kontakt

Vi som jobbar med Sveriges Slottsdestination

Henrik Steberg

Utvecklingsledare Destinationsutveckling Sörmland

henrik@stua.se

0155-22 27 72

Monica Peña Calderon

Destinationsutvecklare – Produktutveckling

monica@stua.se

0155-15 02 43

Henric Johansson

Destinationsutvecklare – Digitalisering

henric@stua.se

0155-22 27 77

Jessika Sillanpää

Destinationsutvecklare – Resepaketering och Storytelling

jessika@stua.se

0155-22 27 78

Sandra Wisén

Destinationsutvecklare – Affärsutveckling

sandra@stua.se

0155-15 02 42

Åsa Malmqvist

Processledare Destinationsutveckling Sörmland

Föräldraledig

Kontakt

Stua 

Gästabudsvägen 10
611 31 Nyköping

Kyrkogatan 7B
632 19 Eskilstuna

Tel: 0155-22 27 70
E-post: stua@stua.se